Obec Hybe
obecHybe

Preteky v Revúcej

Viessmannov pohár v letnom biatlone

Cez víkend 3.7. a 4.7.2021 sa náš klub zúčastnil Viessmannovho pohára v letnom biatlone v Revúcej. Počasie nám celkom prialo a bol horúci a slnečný deň. V sobotu sme mali rýchlostné preteky. V kategórií žiaci súťažili traja pretekári: Nina Jacková skončila 18. Emma Šuchtárová 19. A Natália Mydliarová 6. V kategórií dorastenci sa Michal Adamov umiestnil na 3. mieste, Lucas Melich obsadil 6. miesto, Martin Dunajský 7., Kristián Šuchtár 8. a Šimon Adamov bol 15.

V druhý deň boli vytrvalostné preteky bolo trocha zamračené, ale mne sa behalo lepšie lebo nebolo tak teplo. Žiaci sa umiestnili nasledovne: Emma Šuchtárová skončila na stupni víťazov ako 3.a Natália Mydliarová 15. V kategórii dorastencov Lucas Melich obsadil krásne 2. miesto, Kristián Šuchtár 5. a Martin Dunajský 7. Myslím si, že sme mali vydarené preteky. Pódiové umiestnenia nás potešili. Aj keď niektorí neboli úplne spokojní so streľbou, ale o tom je biatlon. Verím, že sa budeme stále zlepšovať.

Dátum vloženia: 12. 8. 2021 7:26
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 8. 2021 7:37
Autor: Kristián Šuchtár