Obec Hybe
obecHybe

ZOH 2022 - program Slovákov

ZOH 2022

Kompletný program slovenských športovcov na zimných olympijských hrách 2022 v Pekingu

HYBE FANDÍ SLOVENSKU

Sobota 5. február
3:45 Klaudia Medlová snoubording slopestyle – kvalifikácia
10:00 Slovensko biatlon štafeta mix
12:10 Jozef Ninis, Marián Skupek sánkovanie 1. a 2. jazda
Nedeľa 6. február
2:30 ? snoubording slopestyle – finále
8:00 Ján Koristek beh na lyžiach skiatlon 15 km+15 km
12:30 Jozef Ninis, Marián Skupek sánkovanie 3. a finálová jazda
Pondelok 7. február
3:15 Petra Vlhová, Petra Hromcová, Rebeka Jančová zjazdové lyžovanie obrovský slalom - 1.kolo
6:45 ? zjazdové lyžovanie obrovský slalom  - 2.kolo
10:00 Paulína Fialková, Ivona Fialková, Veronika Machyniaková, Henrieta Horvátová biatlon vytrvalostné preteky
12:50 Katarína Šimoňáková sánkovanie 1. a 2. jazda
Utorok 8. február
3:45 Andreas Žampa zjazdové lyžovanie super-G
9:00 Peter Mlynár, Alena Procházková, Barbora Klementová, Kristína Sivoková beh na lyžiach šprint - kvalifikácia
9:30 Matej Baloga, Šimon Bartko,Tomáš Sklenárik, Michal Šima biatlon vytrvalostné preteky
11:00 ? beh na lyžiach šprint - vyraďovacia časť
12:50 Katarína Šimoňáková sánkovanie 3. a finálová jazda
Streda 9. február
3:15 Petra Vlhová, Petra Hromcová, Rebeka Jančová zjazdové lyžovanie slalom - 1.kolo
6:45 ? zjazdové lyžovanie slalom - 2.kolo
12:50 Tomáš Vaverčák, Matej Zmij sánkovanie 1. a finálová jazda
Štvrtok 10. február
9:40 Slovensko – Fínsko hokej skupina C
14:30 Slovensko sánkovanie tímová súťaž
Piatok 11. február
4:00 Petra Vlhová, Petra Hromcová, Rebeka Jančová zjazdové lyžovanie super-G
8:00 Peter Mlynár, Ján Koristek beh na lyžiach 15 km klasicky
9:40 Slovensko – Švédsko hokej skupina C
10:00 Paulína Fialková, Ivona Fialková, Veronika Machyniaková, Henrieta Horvátová biatlon šprint
Sobota 12. február
2:30 Matej Baloga, Šimon Bartko,Tomáš Sklenárik, Michal Šima biatlon šprint
Nedeľa 13. február
3:15 Viktória Čerňanská boby 1. a 2. jazda
3:45 Andreas Žampa zjazdové lyžovanie obrovský slalom - 1.kolo
6:45 ? zjazdové lyžovanie obrovský slalom - 2.kolo
5:10 Slovensko – Lotyšsko hokej skupina C
10:00 ženy biatlon stíhacie preteky
10:45 muži biatlon stíhacie preteky
Pondelok 14. február
2:30 Viktória Čerňanská body 3 a finálová jazda
2:30 Klaudia Medlová snoubording big air - kvalifikácia
Utorok 15. február
14:00 Slovensko biatlon štafeta mužov
Streda 16. február
3:15 Andreas Žampa, Andreas Žampa zjazdové lyžovanie slalom - 1.kolo
6:45 ? zjazdové lyžovanie slalom - 2.kolo
10:00 Slovensko beh na lyžiach tímový šprint klasicky
10:00 Slovensko biatlon štafeta žien
Štvrtok 17. február
3:30/7:00 Petra Vlhová zjazdové lyžovanie superkombinácia
Piatok 18. február
10:00 muži biatlon hromadný štart
Sobota 19. február
4:00 Slovensko zjazdové lyžovanie tímová súťaž
7:00 Ján Koristek beh na lyžiach 50 km voľne
10:00 ženy biatlon hromadný štart
Nedeľa 20. február
7:30 Alena Procházková beh na lyžiach 30 km voľne

 

Dátum vloženia: 4. 2. 2022 7:06
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 2. 2022 8:32
Autor: Obec Hybe

Obecný časopis

obecny casopis

August 2022

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Tlačivá

Tlačivá

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia V-obrazeGoogle playApp store

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

36. Lesný beh lyžiarov - foto by Danka

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE: 4
DNES: 369
TÝŽDEŇ: 1473
CELKOM: 271607