Futbalový oddiel

Futbalový oddiel pri TJ Tatran Hybe má tri futbalové tímy. Mužstvo dospelých hrá III.triedu. V žiackych kategóriách máme dva mužstvá a to vo vekových kategóriách U15 a U11.

Aktuálne výsledky a tabuľky našich mužstiev si môžete pozrieť na nasledujúcich linkoch :

Obec Hybe v spolupráci s TJ Tatran Hybe Vás pozýva v sobotu 13.7.2019 na Turnaj dedinských štvrtí. Súčasťou tejto akcie je aj 4.ročník Hybského Guláš cupu (súťaž vo varení kotlíkového gulášu). Zraz účastníkov turnaja o 8:30 hod. na ihrisku. Začiatok prvého zápasu o 9:00 hod.. Štartovné je 5€/hráč. Veková hranica 15 rokov a starší (mladší ako 18 rokov - súhlas rodiča).

Hráči si prinesú vlastné kopačky, trenírky, štucne, chrániče. Dresy zabezpečí organizátor.

Pre viac informácii pozri PLAGÁT.

logo hybetjhybeObec Hybe v spolupráci s TJ Tatran Hybe Vás pozýva v sobotu 7.7.2018 na Turnaj dedinských štvrtí. Súčasťou tejto akcie je aj 3.ročník Hybského Guláš cupu (súťaž vo varení kotlíkového gulášu).

Pre viac informácii pozri PLAGÁT.

Dňa 15.7.2017 sa uskutočnil daľší ročník Turnaja dedinských štvrtí. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo Atletico Vyšný Koniec. Súčasťou turnaja bol aj 2.ročník Hybského guláš cupu, súťaže vo varení kotlíkového gulášu. Víťazom sa stalo družstvo Pachova družina.

Konečné poradie:

1. Atletico Vyšný Koniec
2. Catolico Jericho
3. 1.FC Kút
4. Botafogo Nižný Koniec

Týmto ďakujeme organizátorom a samozrejme sponzorom oboch podujatí. Už teraz sa tešíme na další ročník.

Pár fotografií nájdete v našej Fotogalérii.

Turnaj 2017

Vďaka sponzorskému daru od spoločnosti Eltek s.r.o. Liptovský Hrádok, sme mohli našim futbalovým nádejám zakúpiť kompletnú sadu futbalových dresov. Týmto ďakujeme za sponzorský dar.

Tento web používá k poskytovaniu služieb cookies. Používáním tohto webu udeľujete súhlas s používaním cookies.