Oznamy

Zámer predaja majetku obce podľa osobitného zreteľa pre EMPOL a.s

 

Zámer predaja majetku obce podľa osobitného zreteľa pre R.Murgašovú

 

Obecný úrad v Hybiach - správa daní a poplatkov oznamuje občanom, ktorí chcú a majú možnosť zaplatiť daň z nehnuteľností, daň za psa a poplatok za tuhý komunálny odpad na rok 2020 prostredníctvom Internet bankingu aby napísali na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Rozhodnutie o výške dani z nehnuteľností, dani za psa a poplatku za TKO im bude spätne zaslané na ich mailovú adresu.

Pri úhrade je dôležité dodržať variabilný symbol každej platby aby bola suma správne priradená.

Velka noc 2020

Vážení spoluobčania !

 

V potravinách platia špeciálne vyhradené otváracie hodiny pre seniorov. Vyzývame obyvateľov, aby boli zodpovední a rešpektovali nákupný čas určený pre starších ľudí. Taktiež ale prosíme aj seniorov, aby využívali čas medzi 9.00 a 12.00 a dali priestor nakúpit' mladším ťud'om v iných otváracích hodinách. Zároveň prosíme všetkých, aby nosili rúška a používali ich aj v čase, ked' sa zhromažd'ujú pred obchodom, prípadne čakajú, kým budú môcť do predajne vstúpiť, ale aj pri zdržiavaní sa na ulici. Bud'me prosím vás disciplinovaní a zvládneme túto mimoriadnu situáciu.

 

Obec zároveň žiada občanov, aby do veľkokapacitného kontajnera na cintoríne nevkladali Bio odpad. Kontajner napinený Bio odpadom nám na skládke odpadu v Liptovskom Hrádku odmietajú prevziat'.

 

 obce HybeUrbárske pozemkové spoločenstvo Hybe oznamuje svojim členom, že Valná hromada UPS Hybe v plánovanom termíne nebude. Bližšie informácie sa členovia UPS Hybe dozvedia po veľkonočných sviatkoch v časopise Urbársky hlas, ktorý im bude doručený do poštových schránok.

Tento web používá k poskytovaniu služieb cookies. Používáním tohto webu udeľujete súhlas s používaním cookies.